After Effects ile hazırlanan sunumlar sadece bir sunum değildir. Sunumun çok ötesinde izleyicisi ile direk etkileşim içerisindedir. Adeta birer görsel şölendir.

Görsel bir hikaye anlatımı ancak After Effects ile mümkündür. Hiçbir program After Effects kadar gelişmiş kamera özellikleri ve sınırsız görsel efekt imkanına sahip değildir.

Sunum denilince ilk akla gelen program bekli de Power Point olsa bile burada hazırlanan sunumlar standart bir ofis kullanıcısının hazırladığı tarzda sunumlardır. Tekdüze ve monoton. İzleyicileri için sunumları takip etmek son derece zor ve sıkıcı bir süreç olabilir.

sunum örnekleri

Bir diğer sunum hazırlama programı olan Keynote ile sunum hazırlamak rakibi power pointe göre daha kolay ve gösterişli olsa da profosyonel seviyede ve izleyicilerini etkilemede power pointten çokta ileri değildir.

Flash ve illustrator ortamında hazırlanacak sunumlar ise tabiî ki hazır paket programlara göre daha etkileyicidir. Ama pek çok açıdan after effects kadar tatmin edici değillerdir. İllustrator grafikleri ise After effects ortamında kullanılırsa tabii ki sunumların kalitesi direk olarak artabilecektir.

Etkileyici Sunumlar Hazırlama

After Effects ile Etkileyici Sunumlar Hazırlama

Son kullanıcıya hitap eden hiçbir yazılım, sunum konusunda after effects ile yarışamaz. Bu program pek çok dizi, film, tv, reklam projelerinde sıklıkla tercih edildiği için sunduğu profosyonel araçlar son derece güçlüdür.

profosyonel sunum

Bu güçlü araçlar ile hazırlayacağınız sunumlar sadece sizin hayal gücünüz ile sınırlıdır. En basit rakam ve yazıları bile After Effects ile takip edilmesi keyifli birer etkileyici sunuma dönüştürebilirsiniz.

  • Farklı bir çözüm arayanlar
  • Sıradışı sunumlar hazırlamak isteyenler
  • Sunumlarında tüm sınırları kaldırmak isteyenler
  • Farklı teknolojileri kullanmayı sevenler
  • İnsanları her defasında etkilemek isteyenler

etkileyici sunum

Siz de sunumlarınızda fark yaratmak isterseniz After Effects Sunum Örneklerini inceleyebilirsiniz.